українська російська англійська
Андрій Дещиця провів зустріч з представниками Ради Європи
10.03.2014 | 18:34
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

10 березня В.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця провів зустріч з Головою Комітету міністрів Ради Європи, Федеральним міністром закордонних справ Австрії Себастіаном Курцем та Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом.

З керівництвом Ради Європи, яке здійснює позаплановий терміновий візит в Україну у зв’язку з кризою, яка виникла в АР Крим і несе загрозу територіальній цілісності та суверенітету України, було обговорено низку невідкладних дій організації з метою забезпечення дотримання прав і свобод усіх громадян, незалежно від їх етнічного походження, зокрема в регіонах незаконного знаходження іноземних військових підрозділів.

Керівник МЗС поінформував про зусилля Української держави з врегулювання ситуації в АР Крим політико-дипломатичними засобами та наголосив на пріоритетності цього питання на зовнішньо- та внутрішньополітичному порядку денному України.

Голова Комітету міністрів та Генеральний секретар РЄ запевнили в.о. Міністра закордонних справ у незмінності підтримки дій нового Уряду щодо забезпечення прав людини та збереження територіальної цілісності і суверенітету нашої держави.

 

версія для друку