українська російська англійська
Богдан Червак закликав журналістів не називати російські війська "зеленими чоловічками"
12.03.2014 | 11:15
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України Богдан Червак закликав керівників телерадіокомпаній України та журналістів називати речі своїми іменами, висвітлюючи конфлікт у Криму.

«Російські ЗМІ цілеспрямовано і брутально ведуть проти України інформаційну війну, мета якої дестабілізувати ситуацію до такої міри, щоб російські війська легко здійснили повномасштабну окупацію території нашої держави, - зазначається у зверненні. - Тому сьогодні як ніколи необхідно здійснювати послідовну, наступальну та в інтересах збереження незалежності і територіальної цілісності України інформаційну політику.

 Зараз настав той час, коли в інформаційних програмах, новинах треба називати речі своїми іменами. В Україні, на території Криму немає «зелених чоловічків» або ж загонів «народної самооборони Криму», а є російські окупаційні війська. Немає прем'єр-міністра Криму Аксьонова. А є нелегітимний та не визнаний українською владою авантюрист, який називає себе «прем'єр-міністром». Усі рішення, які у ці дні приймає парламент Криму треба трактувати як «так звані» або ж незаконні, оскільки ведуть до сепаратизму».

Повний текст заяви поширило інтернет-видання «Телекритика».

 

 

 

версія для друку