українська російська англійська
На Луганщині немає заборгованості перед одержувачами соціальних виплат
12.03.2014 | 16:16
Луганська ОДА

На сьогодні на Луганщині немає заборгованості перед одержувачами соціальних виплат: усі види виплат виплачені у встановлені законодавством терміни. Про це на брифінгу в облдержадміністрації розповіла 11 березня 2014 року директор департаменту соціального захисту населення ОДА Елеонора Поліщук.

«На сьогодні в органах соціального захисту населення області перебуває на обліку близько 161,3 тис. одержувачів різних видів державної соціальної допомоги, 601 тис. громадян, які мають право на різні види пільг, майже 67 тис. одержувачів субсидій з оплати за житлово-комунальні послуги. При цьому заборгованість перед населенням за всіма видами виплат відсутня», – заявила вона.

Елеонора Поліщук зазначила, що скорочення сум державних виплат не передбачається: «Навпаки, вони тільки зростають. Так, для проведення у 2014 році виплат різних видів державної соціальної допомоги область отримала фінансування з держбюджету: у січні – порядку 135 млн. грн., у лютому – понад 134 млн. грн., у березні – вже більше 142 млн. грн.».

Відсутня, за її словами, й заборгованість з пенсійних виплат. Усього потреба в пенсіях по регіону складає близько 1 млрд. 300 млн. грн., і зараз в області йде перерахування пенсій громадянам через банки та установи пошти. Процес проходить без збоїв, за графіком.

Що стосується виплати заробітної плати, то в бюджетній сфері вона виплачена в повному обсязі: «28 лютого ми закрили всі необхідні відомості. По підприємствах іншої форми власності, зокрема державної та комунальної, ми продовжуємо погашати борги минулих років. Так, загальна сума заборгованості із зарплаті в регіоні, за даними моніторингу, знижена вже до 33 млн. грн. (на початок 2014 року загальна сума заборгованості із заробітної плати в області становила 44,3 млн. грн.)».

 

версія для друку