українська російська англійська
Л.Денісова: Уже виплачено понад 90% першого траншу березневих державних соціальних допомог
12.03.2014 | 17:44
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Незважаючи на складну ситуацію в Україні, фінансування та виплата державних соціальних допомог відбувається стабільно і відповідно до графіків. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

„За інформацією з регіонів, станом на 12 березня малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства виплачено 3,136 млрд. грн. державних соціальних допомог. Це 91% від обсягу фінансування. Кошти вже перераховані до відділень банків та поштових відділень”, – сказала Людмила Денісова.

Міністр також зазначила, що за графіком відбуваються фінансування та виплата пенсій. „Цього місяця передбачено профінансувати 21,4 млрд. грн., з них 11,1 млрд. грн. (52,3%) вже направлено в регіони. Виплати відбуваються, як це і передбачено графіком поденних виплат, з 4 по 25 березня”, – сказала Людмила Денісова.

Окремо Міністр наголосила, що у Криму та в Севастополі фінансування усіх соціальних виплат також відбувається своєчасно, в повному обсязі та в гривневому еквіваленті.

 

версія для друку