українська російська англійська
У січні-лютому за матеріалами Держфінінспекції правоохоронні органи розпочали 447 досудових розслідувань
13.03.2014 | 10:54
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – лютого 2014 року за матеріалами контрольних заходів, які провели Держфінінспекція України та її територіальні органи, правоохоронні органи розпочали 447 досудових розслідувань і склали на 9-х посадових осіб протоколи про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

Окрім того, за результатами участі фахівців Держфінінспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури, розпочато 126 досудових розслідувань та складено 23 протоколи про адміністративне корупційне правопорушення.

До підприємств і установ, які порушили фінансово-бюджетну дисципліну, застосовано понад  1,1 тис. фінансових санкцій. Зокрема, у 134 випадках призупинено бюджетні асигнування, у 865 – зупинено операції з бюджетними коштами та 130 розпорядникам зменшено бюджетні призначення на загальну суму майже 11 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники центральних і місцевих органів влади, установ та підприємств прийняли понад 1,1 тис. управлінських рішень.

За порушення фінансової дисципліни майже 4,4 тис. посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 241 – до матеріальної, понад 1,2 тис. – до дисциплінарної, з яких 294 особи звільнено із займаних посад.

 

версія для друку