українська російська англійська
За два місяці Держфінінспекція в Дніпропетровській області відшкодувала втрат на 5,7 млн. грн.
14.03.2014 | 09:50
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області упродовж січня – лютого 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 5,7 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ та організацій додатково надійшло майже 2,7 млн. грн. Відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат і недостач ресурсів на суму понад 3 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 54 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 7 досудових розслідувань.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано 35 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках та призупинення бюджетних асигнувань.

До суду пред’явлено 22 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 10 млн. грн. Пред’явлення ще 8 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та іншими установами.

За вчинені фінансові порушення 160 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 30 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку