українська російська англійська
Мінсоцполітики готове й надалі забезпечувати стабільний соціальний захист жителям АР Крим
17.03.2014 | 18:20
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Незважаючи на політичну ситуацію в Криму, Мінсоцполітики готове й надалі фінансувати здійснення соцвиплат жителям півострова за рахунок держбюджету, Пенсійного фонду та фондів соцстрахування. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Людмила Денісова.

«Уряд вважає незаконним референдум, що цими вихідними відбувся в Криму. Півострів, а також місто Севастополь й надалі знаходяться на території України і входять до її складу, а жителі цих регіонівзалишаються громадянами України. Тому Мінсоцполітики продовжуватиме фінансувати виплату пенсій та державних соціальних допомог, що надаються за рахунок держбюджету, Пенсійного фонду і фондів соцстрахування. Однак, слід визнати, що на сьогодні цьому перешкоджають технічні труднощі», – сказала вона.

Міністр також зазначила, що фінансування пенсій мешканцям Криму та Севастополя здійснено по 16 березня включно та забезпечено їх виплату через поштові відділення та банківські установи. Загалом на Автономну Республіку Крим за березень місяць виділено 535,5 млн. грн., на Севастополь – 141, 9 млн. грн.

Крім того, Людмила Денісова нагадала, що вже станом на 6 березня в Криму було повністю профінансовано перший транш державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства. На ці потреби було направлено 147,2 млн. грн АР Крим та 22,2 млн. грн. – мешканцям Севастополя, які 7 березня було виплачено.

Міністр запевнила, що питання тих громадян, які отримали право на соцдопомоги з 1 березня, у разі їхнього звернення, також будуть обов’язково вирішуватися. «Жоден мешканець не повинен постраждати через неправомірні дії «так званої кримської влади», – наголосила вона.

версія для друку