українська російська англійська
Виробництво електровозів спільно із чеською SKODA буде налагоджено після відновлення стабільності в Україні
17.03.2014 | 18:38
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Проект зі спільного із чеською компанією SKODA виробництва в Україні електровозів буде реалізовуватись після відновлення політичної та економічної стабільності в Україні. Про це сьогодні, 17 березня, під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України розповів Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

  Міністр вже провів з цією метою зустріч із послом Чехії та представниками компанії SKODA. Зокрема вирішено питання по статуту підприємства.

  Максим Бурбак наголосив, що його першочерговим завданням на посаді Міністра є викорінення корупційних схем у процесі державних закупівель, те ж саме стосується й реалізації майбутніх проектів, які будуть впроваджуватися після подолання кризи в державі.

  «Я провів зустріч із послом Чехії та з представниками SKODA стосовно спільного проекту зі створення заводу по випуску електровозів в Україні. Підкреслюю, ніяких корупційних схем не буде. Вже зараз змінено кількість учасників підприємства, бо чомусь виявилась третя сторона у статуті. На сьогодні це виправлено. Проект продовжуватиметься після відновлення політичної і економічної стабільності в Україні», - зазначив Міністр.

 

 

версія для друку