українська російська англійська
19 березня 2014 року буде здійснено 56-й пуск води у Північно-Кримський канал
18.03.2014 | 15:44
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

19 березня 2014 року відбудеться 56-й пуск дніпровської води у Північно-Кримський канал, що традиційно в Україні розпочинає поливний сезон і подачу води до Автономної Республіки Крим.

Пуск дніпровської води з Каховського водосховища у Північно-Кримський канал буде здійснено у плановому порядку через Головну споруду каналу, розташовану у м. Таврійськ Каховського району Херсонської області, для подачі води у Херсонську область та Автономну Республіку Крим та забезпечення організації поливів зрошуваних земель і наповнення наливних водосховищ, розташованих на Кримському півострові, які використовуються для потреб питного водопостачання.

Довідково

Північно-Кримський канал – найдовший у Європі. Його довжина складає 400,5 км, а пропускна спроможність у голові – каналу 294 куб. м/с. Канал забезпечує подачу води на зрошення 343,3 тис. га сільгоспугідь в Автономній Республіці Крим та 101,7 тис. га у Херсонській області, водопостачання міст Керч, Феодосія, Щолкине, Сімферополь, Севастополь, Судак та 54 сільських населених пунктів АР Крим.

версія для друку