українська російська англійська
21 березня відбудеться Міжнародна науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню води
18.03.2014 | 17:04
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

21 березня 2014 року відбудеться II Міжнародна науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню води, під гаслом «Вода і енергія», яка проходитиме на базі Бортницького міжрайонного управління водного господарства імені Гаркуші М.А. Держводагентства України (м. Київ, вул. Леніна, 34)

Мета конференції – актуалізувати та привернути увагу суспільства до проблем охорони вод, меліорації земель, раціонального використання водних ресурсів для забезпечення потреб економічного та соціального розвитку.

Тематика конференції: вода і енергія; стан забезпечення і використання водних ресурсів; управління водними ресурсами; еколого-економічна складова водних ресурсів; охорона водних ресурсів; моніторинг водних ресурсів і меліорованих земель; водопостачання і водовідведення; захист територій і населених пунктів від шкідливої дії вод; зрошувальні та осушувальні меліорації; еколого-економічна складова меліорацій тощо.

Участь у конференції візьмуть представники Державного агентства водних ресурсів, Міністерства екології та природних ресурсів, Національної академії аграрних наук, Національного університету водного господарства та природокористування, Київського національного університету ім. Т.Шевченка, Білоцерківського національного аграрного університету, Херсонського державного аграрного університету, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Державного інституту управління та економіки водних ресурсів, Інституту водних проблем і меліорації, Інституту зрошуваного землеробства, Інституту ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н.Соколовського, Інституту агроекології і природокористування, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Вінницького національного технічного університету, громадських організацій – Всеукраїнської екологічної ліги, Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86», ГІС-Асоціації України і водогосподарських організацій та інші.

версія для друку