українська російська англійська
Голова КМДА зустрівся з Послом Німеччини в Україні
18.03.2014 | 18:10
КИЇВСЬКА МДА

Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко зустрівся з Послом Федеративної Республіки Німеччини в Україні Крістофом Вайлем.

Посол Німеччини висловив слова підтримки керівництву Київської міської державної адміністрації та сподівання на плідну співпрацю у майбутньому.

«Німеччина була солідарною з Україною із самого початку революції і готова надалі підтримувати українців на цьому нелегкому шляху», – зауважив у своєму вітальному слові Крістоф Вайль.

Під час зустрічі очільник КМДА та Посол обговорили подальшу співпрацю, зокрема і в освітній галузі.

«Ми усвідомлюємо, що сьогодні контакти з Німеччиною і німецькими інвесторами стають набагато актуальнішими. І розвиток співпраці в освітній галузі може сприяти забезпеченню європейського шляху України. Сьогодні у столиці працює 10 німецьких шкіл, а ще 82 школи мають другою іноземною мовою німецьку. Одна з цих шкіл – приватний загальноосвітній заклад «Німецько-українська міжкультурна школа» - наразі потребує більших потужностей, більшого приміщення і ми знайдемо можливість допомогти їм у цьому», – розповів голова КМДА Володимир Бондаренко.

версія для друку