українська російська англійська
Мініфраструктури відкрите до пропозицій інвестування у галузь
18.03.2014 | 19:54
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури готове працювати щодо залучення інвестицій для розвитку та реформування транспортної галузі України як з вітчизняними, так й з іноземними інвесторами. На цьому 18 березня під час зустрічі із делегацією Американської Торговельної  палати наголосив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

Він вкотре зазначив, що Мінінфраструктури, як і Уряд в цілому, проводитиме відкриту політику відновлення довіри з боку інвесторів до України, заохочення іноземних інвестицій. Запровадження прозорих і єдиних правил для всіх суб`єктів економічної діяльності.

«В економічному блоці програми дій Уряду під керівництвом Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка передбачено максимальну відкритість для інвестицій. Водночас Уряд братиме на себе зобов’язання із забезпечення захисту вкладених інвестицій в економіку України. Зауважу, розпочаті проекти буде продовжено, й водночас, ми відкриті до будь-яких нових пропозицій стосовно інвестицій», - сказав Максим Бурбак.

У свою чергу Президент Американської Торговельної Палати Бернард Кейсі зазначив, що бізнес-спільнота, яка входить до цієї організації, готова сприяти успішному впровадженню реформ у сфері інфраструктури України.

Зокрема члени Американської Торговельної Палати, за словами Бернарда Кейсі, підтримують реформу морських портів, виступають за всебічний розвиток відносин між Україною та США в сфері авіації та авіасполучення, підтримують відкритість і ефективність залізничного сектору. Представники цієї впливової міжнародної бізнес-організації готові надавати експертні оцінки та допомогу щодо підготовки нового та вдосконалення чинного законодавства.

Міністр інфраструктури наголосив, що усі реформи будуть мати широке обговорення громадськості за участю профспілок транспортної галузі, провідних світових і вітчизняних експертів, щоб максимально врахувати інтереси усіх сторін при реалізації заходів із розвитку економіки України. Максим Бурбак висловив упевненість, що співпраця з членами Американської Торговельної Палати в тому числі, сприятиме налагодженню більш тісних економічних зв’язків та виходу на новий рівень партнерських відносин між діловими колами обох держав.

 

версія для друку