українська російська англійська
21 березня Координатор проектів ОБСЄ в Україні передасть ДСНС обладнання для підводного розмінування
19.03.2014 | 11:20
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

21 березня о 10:00 в адміністративній будівлі ДСНС України (м. Київ, вул. О. Гончара, 55А) у рамках проекту «Підвищення спроможності Уряду України щодо виконання робіт з підводного очищення від вибухонебезпечних залишків війн акваторій Чорного та Азовського морів» відбудеться передача Координатором проектів ОБСЄ в Україні технічного обладнання та водолазного спорядження для підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На заході будуть присутні Координатор проектів ОБСЄ в Україні Посол Мадіна Джарбусинова та керівництво ДСНС України.

Для довідки: щороку у в акваторіях Чорного та Азовського морів, водоймах нашої держави підрозділи ДСНС України виявляють та знешкоджують понад 3 тис. вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, які залишилися тут після проведення широкомасштабних морських десантних операцій, мінування, затоплень кораблів, суден. Розмінування виконуються як за екстреними заявками громадян, так і в ході планових програм із захисту населення від надзвичайних ситуацій та соціально-економічного розвитку територій.

Акредитація журналістів триватиме до 20:00 20 березня за тел.: (044) 247-31-91, 247-32-13 та ел. поштою: press@mns.gov.ua

 

версія для друку