українська російська англійська
Харківщина отримала нові швидкі
19.03.2014 | 11:14
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Для обслуговування населення Золочівського району Харківської області передано дві машини екстреної медичної допомоги на базі автомобіля PEUGEOT.

Ці карети швидкої було розподілено Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Харківської області із отриманих минулого тижня 11 нових автомобілів екстреної медичної допомоги з класу В.

Нові автівки укомплектовані сучасним медичним обладнанням: електрокардіографом, монітором життєвих функцій, дефібрилятором, апаратом для підігріву крові, інфузоматом (шприцевим насосом), пульсоксиметром (приладом для вимірювання кисню в крові), глюкометром, а також м’якими та жорсткими ношами, пневмоматрацем, великим набором пневмошин та інших іммобілізаційних пристроїв для фіксації при пошкодженнях хребта та кінцівок.

Нові автомобілі передано Дергачівському відділенню ЕМД, до складу якого входить 10 лікарських та фельдшерських бригад екстреної допомоги та обслуговує Дергачівський та Золочівський райони Харківської області, населення котрих разом складає 122 тис. осіб.

Найближчим часом швидкі будуть обладнані засобами зв’язку, GPS-навігації та контролю, а також «тривожною кнопкою» для виклику співробітників органів внутрішніх справ при виникненню загрози бригаді.

Довідка

У 2013 році МОЗ України закупило 1412 автомобілі швидкої медичної допомоги різних типів (А,В і С) на загальну суму 921,4 млн грн.

• 143 реанімобілів типу С;

• 1063 авто екстреної медичної допомоги типу В;

• 206 машини швидкої типу А2.

Серед закуплених машин – якісні авто швидкої медичної допомоги на базі автомобілів ГАЗ 32213 та «Peugeot Boxer».

версія для друку