українська російська англійська
29-30 березня - Всеукраїнський студентський круглий стіл щодо ролі студентства у реформуванні освіти
19.03.2014 | 12:14
Прес-служба Міністерства освіти і науки

29-30 березня 2014 року Харківським інститутом фінансів спільно з Українською асоціацією студентського самоврядування, іншими студентськими організаціями України та за підтримки Міністерства освіти і науки України заплановано проведення Всеукраїнського студентського круглого столу «Ціннісні орієнтації сучасного студентства і його роль у реформуванні освіти».

Проведення такого заходу ініційоване враховуючи гостру необхідність консолідації українського суспільства, в тому числі студентства з різних регіонів України, а також з метою обговорення майбутнього вищої освіти в Україні, можливості участі студентів у вирішенні питань розвитку освіти і науки та актуальних проблем студентського самоврядування.

Всеукраїнський студентський круглий стіл заплановано провести на базі Харківського інституту фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Відповідальна особа – голова Студентської ради Харківського інституту фінансів Андрєєв Микита Андрійович (тел. 063-523-07-48).

 

версія для друку