українська російська англійська
Міністр екології Андрій Мохник провів телефонну розмову зі своїм російським колегою
19.03.2014 | 12:27
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

За дорученням Прем’єр-міністра України Міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник провів першу телефонну бесіду з російським колегою – Міністром природних ресурсів та екології Російської Федерації Сергієм Донським.

«Хочу висловити занепокоєння Уряду України з приводу фактів затоплення кораблів в акваторії Чорного моря, що становить потенційну екологічну небезпеку не лише для України, але й для всього регіону. У звзку з цим просив би Вас, шановний колего, також звернути увагу на це питання з метою запобігання негативному впливу зазначених дій на довкілля. Сподіваюся, що цей інцидент буде належним чином розглянуто російською стороною та ухвалено рішення про недопущення такого роду дій у майбутньому», – наголосив Андрій Мохник.

Очільник вітчизняного Мінприроди зауважив, що спектр питань двосторонньої співпраці між Україною та Російською Федерацією в царині екології та природокористування є широким і має великий потенціал для розширення. «Переконаний, що ті протиріччя, які виникли на політичному рівні, буде розв`язано в результаті діалогу, що відкриє шлях для розвитку потенціалу двостороннього співробітництва. Мінприроди України готове і надалі продовжувати діалог та співпрацю з російськими колегами», – підкреслив Андрій Мохник.

версія для друку