українська російська англійська
Андрій Мохник провів зустріч з представниками Організації з розробки нових енергетичних та промислових технологій
19.03.2014 | 14:16
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Відбулася двостороння зустріч Міністра екології та природних ресурсів України Андрія Мохника з делегацією Організації з розробки нових енергетичних та промислових технологій під керівництвом Генерального Директора Сумія Кісанукі.

Сторони обговорили стан виконання Договору продажу одиниць установленої кількості та проблемні питання, які виникли у зв’язку зі зміною Уряду та керівництва Державного агентства екологічних інвестицій.

Очільник Мінприроди підтвердив беззаперечне виконання Україною міжнародних зобов’язань та запевнив японську сторону: «Уряд України, не дивлячись на складну економічну ситуацію, вживатиме усіх заходів з метою вчасного та повноцінного виконання двосторонніх домовленостей з Японією у повній мірі. Оскільки міжнародні зобов’язання на себе брала Українська держава, а не конкретна посадова особа, то вони є дійсними і будуть виконуватись». 

З японської сторони Сумія Кісанукі подякував Міністру екології та природних ресурсів України за підтвердження міжнародних зобов’язань України, гарантій щодо ухвалення відповідних рішень Уряду України та висловив сподівання на продовження плідної співпраці у майбутньому.

версія для друку