українська російська англійська
Держфінінспекція у Харківській області у січні-лютому відшкодувала втрат на 11,4 млн. грн.
19.03.2014 | 14:23
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Харківській області упродовж січня – лютого 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 11,4 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, установ та підприємств прийняли 76 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 33 досудові розслідування та вручили 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 11 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 7,1 млн. грн. Пред'явлення ще 5 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

У 64 випадках до об’єктів, на яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 619 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 123 – до дисциплінарної та матеріальної, 35 осіб звільнено із займаних посад.

 

 

версія для друку