українська російська англійська
Морські піхотинці ВМС України у надзвичайно складній обстановці залишаються вірними Військовій присязі
20.03.2014 | 15:20
Прес-служба Міністерства оборони

В окремих засобах масової інформації та мережі Інтернет 19 березня було поширено повідомлення про нібито висунення особовим складом окремого батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України, який дислокується в м. Феодосія, вимог до Уряду держави щодо виведення батальйону з Криму.

Управління преси та інформації Міністерства оборони України повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності.

В ході телефонної розмови сьогодні, 20 березня, командир окремого батальйону морської піхоти підполковник Дмитро Делятицький запевнив, що жодних вимог до Уряду України морпіхи не висували.

«Морські піхотинці Військово-Морських Сил Збройних Сил України у надзвичайно складній обстановці залишаються вірними Військовій присязі та демонструють кращі риси захисника рідної землі», – наголосив офіцер.

На даний час основним завданням особового складу є не піддаватися на провокації, зберігати спокій та бути в готовності виконувати завдання поставленні керівництвом держави та Збройних Сил України.

 

версія для друку