українська російська англійська
Представлено план розвитку Державної митної служби та напрями її співпраці з бізнесом
20.03.2014 | 18:42
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

План розвитку Державної митної служби та напрями її співпраці з бізнесом представив сьогодні, 20 березня, заступник Міністра доходів і зборів України Віталій Науменко під час зустрічі з представниками Американської торгівельної палати в Україні та Європейської Бізнес Асоціації.

За його словами, основними стратегічними завданнями для працівників служби стануть забезпечення реалізації  економічних реформ,  боротьба з митними правопорушеннями,  розвиток технологічного супроводження діяльності митниць, а також ефективна кадрова політика.

«Я налаштований на те, щоб змінити ситуацію в країні. Сьогодні вкрай важливо встановити партнерські відносини з бізнесом. Для мене принциповим питанням є ефективна робота громадських рад та зворотний зв'язок з бізнесом. Робота Митної служби повинна базуватися на результатах такої співпраці», - наголосив Віталій Науменко.

У ході зустрічі було приділено значну увагу проблемним питанням митної вартості, обміну інформацією та системі аналізу ризиків, пост-аудиту та електронному декларуванню. Також наголошено на прозорості роботи митних органів для того, щоб бізнес, який заходить на український ринок,  мав розуміти, що очікувати від митниці.

«Моє завдання полягає в тому, щоб служба працювала з бізнесом за рівними, наперед відомими умовами. Ми усі знаємо, що рівність та прозорість у правилах ліквідовує будь-які корупційні схеми роботи. Саме в такому випадку довіра до митних органів з боку бізнес спільноти зросте, а держава отримає суттєве покращення  інвестиційного клімату»,- зазначив заступник Міністра.

Віталій Науменко запевнив представників бізнесу, що подібні зустрічі будуть регулярними, всі пропозиції і напрацювання  братимуться до уваги  та обговорюватимуться. Крім того, будуть створюватись спільні робочі групи,  до складу яких входитимуть представники бізнесу та митниці.

«Мені хотілось би дати сигнал бізнесу, що митні органи сьогодні націлені на спілкування. Я оголошую початок діалогу з бізнесом, щоб  зрештою розв’язати усі проблеми в роботі. Ми готові будувати взаємовигідні стосунки, які нададуть можливості модернізувати процес митного оформлення товарів та відповідно, спільно наповнювати державний бюджет», - підсумував свій виступ Віталій Науменко.

 

версія для друку