українська російська англійська
Кошти від реалізації автомобілів будуть направлені до загального фонду державного бюджету, - Мінфін
20.03.2014 | 19:37
Прес-служба Міністерства фінансів

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» бюджетним установам забороняється для обслуговування використовувати більше одного легкового автомобіля. Легкові автомобілі, що перебувають на балансі установ, вивільняються та підлягають у визначеному законодавством порядку реалізації.

На виконання зазначеної постанови наказом Міністерства фінансів України від 20 березня 2014 року № 281 визначено, що обслуговування центральних органів виконавчої влади Міністерства фінансів здійснюється одним легковим службовим автомобілем «Фольксваген Туарег».

Також Міністерством фінансів розроблено та затверджено заходи щодо відчуження легкових службових автомобілів, що обліковуються на балансі державного підприємства «Управління з експлуатації майнового комплексу» від 18 березня 2014 року.

Відчуження автомобілів буде здійснюватися відповідно до Закону України «Про управління об’єктами державної власності» та Порядку відчуження об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2007 року № 803.

Кошти від реалізації автомобілів будуть направлені до загального фонду державного бюджету.

 

 

версія для друку