українська російська англійська
Житомирське телебачення розпочало проект "ЄвроУкраїна"
24.03.2014 | 15:44
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

21 березня, у день підписання Україною політичного блоку Угоди про асоціацію з Євросоюзом, Житомирська ОДТРК розпочала масштабний проект «ЄвроУкраїна». Він передбачає, зокрема, підготовку однойменної щотижневої телепрограми для всебічного висвітлення євроінтеграційних кроків нашої держави.

Першою гостею стартової передачі «ЄвроУкраїна» стала мешканка Лондона Наталія Гофман, яка докладно розповіла про соціальні та інші особливості життя пересічних англійців, їхню широку підтримку України у зв`язку з агресією Росії в Криму.

Також найближчими днями на обласному каналі «Житомир» у прямому ефірі відбудеться телемарафон з питань входження України в ЄС за участі авторитетних експертів, представників влади, політичних партій, громадськості. За результатами традиційного щоденного експрес-опитування журналісти ОДТРК виявили, що понад 80% респондентів підтримують євроінтеграційний курс України.

Процеси входження України в ЄС, ділові та культурні зв`язки Житомирщини з європейським зарубіжжям також систематично аналізуватимуться в інших тематичних програмах, інформаційних випусках та на сайті ОДТРК.

версія для друку