українська російська англійська
Мінекономрозвитку перевірить дотримання Держспоживінспекцією норм законодавства при перевірках бізнесу
24.03.2014 | 16:06
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України проведе позапланову перевірку дотримання Держспоживінспекцією України вимог законодавства при здійсненні перевірок суб’єктів господарювання.

Відповідне рішення було прийняте за підсумками зустрічі Міністра економічного розвитку і торгівлі Павла Шеремети з представниками Комітетів з роздрібної торгівлі та з побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації.

Під час зустрічі Міністр обговорив із представниками бізнес-спільноти стан законодавчого регулювання питань захисту прав споживачів і його вплив на умови ведення бізнесу у цій сфері.

Також було наголошено на необхідності вдосконалення законодавства, зокрема в частині встановлення відповідальності органів державного ринкового нагляду та їх представників за шкоду, яка може бути завдана внаслідок непропорційного застосування заходів ринкового нагляду й контролю продукції.

Павло Шеремета зауважив, що стан виконання контрольних функцій у сфері ринкового нагляду наразі викликає стурбованість.

Окрім того, сторони узгодили рішення про створення робочої групи з удосконалення законодавства з питань захисту прав споживачів.

версія для друку