українська російська англійська
МФО та Мінрегіон напрацюють механізм взаємодії, який сприятиме ефективному впровадженню інвестиційних проектів
25.03.2014 | 08:47
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Стан та перспективи розвитку співпраці в сфері регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства між Європейським банком реконструкції та розвитку і Мінрегіоном України обговорили сьогодні в ході зустрічі Віце-прем’єр-міністраМіністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана та Керуючого директора по Туреччині, Східній Європі, Кавказу та Центральній Азії ЄБРР Олів’є Декампа.

Сторони дійшли згоди, що діюча процедура погодження проектів, учасниками яких є міжнародні фінансові організації, є надто забюрократизованою і такою, що не дозволяє вчасно і ефективно  запроваджувати необхідні для розвитку тієї чи іншої сфери проекти.

Володимир Гройсман та Олів’є Декамп домовилися, що Мінрегіон та ЄБРР у швидкому часі розглянуть всі питання, які перешкоджають підготовці і впровадженню проектів в Україні та спільно напрацюють шляхи їх вирішення. До цієї роботи залучать представників і інших міжнародних фінансових організацій (МФО), які впроваджують інвестиційні проекти в галузях економіки України.

Віце-прем’єр-міністрМіністр запевнив, що готовий брати активну участь в роботі щодо вироблення чітких процедур, які дадуть змогу зробити процес взаємодії відкритим, зрозумілим і ефективним.

Також сторони домовилися  проаналізувати ті проекти, які на сьогоднішній день перебувають на різних етапах їх впровадження та прийняти спільне рішення щодо заходів, реалізація яких дозволить запустити в дію ці проекти.

 

версія для друку