українська російська англійська
Міністр Ігор Швайка зустрівся з фермерами
25.03.2014 | 16:14
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

25 березня Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка зустрівся з представниками Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Союзу учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України та Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України. Під час вступного слова Міністр зазначив, що одним з головних завдань роботи Міністерства є підтримка дрібного та середнього бізнесу, а також  здешевлення кредитів та страхових платежів для дрібнотоварних виробників.

На зустрічі піднімалися питання щодо проблем з реєстрацією договорів оренди земельних паїв, передачі повноважень сільським та селищним радам з розпорядження землями сільськогосподарського призначення, відміни технічного огляду сільськогосподарської техніки, ускладненої процедури сертифікації зерна, перехід до інших механізмів державної підтримки в аграрному секторі та розвитку сільськогосподарської кооперації.

«Сьогодні мені важливо почути проблеми, які наразі існують у фермерів, дрібних та середніх товаровиробників, а також пропозиції щодо їх вирішення. Розуміючи важливу роль малих і середніх форм господарювання на селі у забезпеченні продовольчої безпеки, наше завдання зробити так, щоб малий агробізнес у середньо- і довгостроковій перспективі міг повноцінно і безперешкодно розвиватися. Наразі ми ведемо переговори з банківським середовищем щодо доступності фінансових ресурсів малому та середньому бізнесу в агросекторі. І в подальшому обіцяю, що Міністерство буде сприяти дерегуляції ведення бізнесу  в аграрному секторі та вирішенню проблемних питань, що стримують економічну активність дрібнотоварного виробника».

версія для друку