українська російська англійська
У МЗС відбулися українсько-литовські політичні консультації
25.03.2014 | 16:44
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

25 березня 2014 р. у МЗС України відбулися українсько-литовські політичні консультації на рівні заступників глав МЗС обох країн. Українську сторону очолював заступник Міністра закордонних справ Данило Лубківський, литовську - Віце-міністр закордонних справ Андрюс Крівас.

Віце-міністр А.Крівас наголосив, що керівництво Литовської держави беззастережно підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та не визнає нелегітимне приєднання території Криму до Росії. Литовська сторона закликала також міжнародну спільноту не визнавати анексію АР Крим та вжити відповідних рішучих заходів у відповідь на агресивні дії Росії.

Сторони обговорили першочергові питання українсько-литовських відносин у політичній, торговельно-економічній, оборонній та культурно-гуманітарній сферах, погодили графік візитів на вищому рівні.

Відбувся також обмін думками щодо можливих практичних заходів двосторонньої взаємодії з питань європейської інтеграції України, зокрема щодо передачі офіційним Вільнюсом євроінтеграційного досвіду нашій державі.

Віце-міністр А.Крівас передав запрошення своєму українському колезі Д.Р.Лубківському відвідати Литовську Республіку для продовження плідного діалогу з усіх питань взаємного інтересу, яке було з вдячністю прийнято.

 

версія для друку