українська російська англійська
Україна вивчить досвід США з будівництва місцевих доріг без використання матеріалів з вмістом нафтопродуктів
27.03.2014 | 11:14
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Дорожнє господарство в Україні потребує розвитку за сучасними технологіями. Під час зустрічі Міністра інфраструктури України Максима Бурбака із заступником Міністра торгівлі США Метью Мюрреєм Голова Укравтодору Олександр Малін зазначив, що інновації у сфері будівництва автошляхів є пріоритетом в інвестиційній співпраці у галузі.

«Ми сьогодні потребуємо впровадження нових технологій - нових для нас, але апробованих в інших країнах. Тому нам цікаві не стільки компанії, які будують дороги, скільки компанії, які виробляють за сучасними технологіями нові компоненти для будівництва доріг», - розповів Олександр Малін.

За його словами, в Україні можуть бути створені умови для відкриття подібних виробництв. Над відповідними державними стандартами зараз працює Укравтодор.

«В Україні, як і в США, достатньо велика територія з мережею доріг місцевого значення, тому ми зацікавлені у технології США, яка використовується при спорудженні сучасних ґрунтових доріг у сільській місцевості, які не потребують використання матеріалів з вмістом нафтопродуктів. Це саме та категорія доріг, що безпосередньо впливає на соціальний рівень життя. Крім того, ми вивчали цей ринок й з точки зору вартості техніки для будівництва подібних доріг», - додав Голова Укравтодору.

Олександр Малін повідомив, що ці технології вже точково застосовувалися в Україні, однак неоднозначність результатів свідчить про необхідність залучення інжинірингових консалтингових компаній і супроводження їх під час реалізації цих проектів.

 

версія для друку