українська російська англійська
Обставини загибелі О. Музичка розслідуватиме комісія МВС
27.03.2014 | 13:31
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Наказ про призначення та проведення службового розслідування Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підписав 26 березня. Про це на брифінгу повідомив заступник глави МВС Микола Величкович.

До складу комісії увійшли керівники та представники кількох підрозділів апарату МВС, у тому числі –­ кадрового забезпечення, внутрішньої безпеки, Головного слідчого управління, Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю та інших. Очолив комісію заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович. Контроль за ходом службового розслідування Арсен Аваков залишив за собою.

За словами Миколи Величковича, комісія працюватиме упродовж 10 днів. У цей час жодна інформація щодо результатів її роботи оприлюднюватися не буде. Членам комісії також доручено здійснити виїзд до Рівненської області з метою вивчення на місці обставин цієї події.

«По завершенні роботи комісії ми поінформуємо громадськість про результати службового розслідування», – зазначив Микола Величкович.

Окрім цього, стали відомі результати експертизи куль з тіла О. Музичка.

Їх повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов: «Вчора під час програми «Шустер-LIVE» я обіцяв, що поставлю крапку у цьому питанні та повідомлю результати балістичної експертизи. Криміналісти зробили висновок, що обидві кулі – одна, яка вийнята з лівої частини грудей Олександра Музичка, та друга, яку медики вилучили з середньої третини плеча пораненого бійця спецпідрозділу ГУБОЗ МВС України «Сокіл», – випущені зі зброї, яка знаходилася в руці Олександра Музичка».

 

версія для друку