українська російська англійська
Ситуація на луганській ділянці українсько-російського кордону лишається стабільною
27.03.2014 | 16:26
Луганська ОДА

Ситуація на луганській ділянці українсько-російського кордону лишається стабільною. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Ірина Верігіна.

«Сьогодні я мала розмову з керівником Луганського прикордонного загону Сергієм Дайнеко, і він запевнив мене, що ситуація на луганській ділянці українсько-російського кордону лишається стабільною», – зазначила Ірина Верігіна та додала, що питання укріплення держкордону залишається актуальним.

Вона підкреслила, що Україна є й надалі має лишатися сильною незалежною унітарною державою.

За словами першого заступника голови ОДА, військові частини, які зараз розташовані на території Луганської області поблизу російсько-українського кордону, забезпечені усім необхідним.

Крім того, під час брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації повідомила, що Луганщина готова прийняти сім'ї з Автономної Республіки Крим, які залишають рідні домівки у зв'язку із загостренням ситуації на півострові. На сьогодні у територіальних центрах соціального обслуговування та будинках-інтернатах для громадян похилого віку і інвалідів можуть розміститися 320 осіб, ще для 400 осіб передбачені місця в оздоровчих таборах області.

 

версія для друку