українська російська англійська
Українські медики перераховують кошти для потреб акраїнської армії
27.03.2014 | 18:15
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Працівники сфери охорони здоров’я Чернівецької області та колектив Українського медичного центру матері та дитини МОЗ України перерахували одноденний заробіток на матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України.

Медики Буковини активно долучилися до збору коштів на підтримку української армії. Колективи всіх лікувально-профілактичних закладів області вже зібрали для військовослужбовців понад 314 тисяч гривень.

Матеріально підтримати Збройні Сили України взялися також у Буковинському державному медичному університеті. За бажанням кожен працівник університету мав змогу перерахувати на потреби війська свій одноденний заробіток. Відтак, упродовж тритижневої акції колектив вишу перерахував на рахунки Міністерства оборони України 72 тисячі гривень.

Український медичний центр матері та дитини МОЗ України, що знаходиться в Одесі, також підтримав українських військових.

Про це повідомив головний лікар Центру Юрій Аванесов. За його словами, на загальних зборах колективу було прийнято одностайне рішення перерахувати одноденний заробіток на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України. Загалом медики закладу перерахують військовослужбовцям понад 11 тисяч гривен.

версія для друку