українська російська англійська
Юрій Продан обговорив з Послом Нідерландів перспективи співпраці в енергетичній сфері
28.03.2014 | 17:42
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Відбулася робоча зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди паном Кейсом Кломпенхауером.

Посол Нідерландів схвально відгукнувся щодо політичного курсу Уряду України та кроків зі стабілізації ситуації в Україні.

Під час зустрічі обговорено діяльність голландських компаній в Україні, першочергові заходи з реформування енергетичного сектору України, а також висловлено готовність до підтримки запланованих реформ.

Предметом обговорення стала діяльність України в рамках головування України в Енергетичному Співтоваристві. Нідерландською стороною відзначено активізацію діяльності України в рамках роботи у зазначеній організації.

Кейс Кломпенхауер висловив стурбованість щодо енергозабезпечення України та наголосив на готовності надавати підтримку Україні щодо найскорішого вирішення питань реверсних поставок газу з Європи.

За результатами зустрічі сторони висловили сподівання щодо активізації співробітництва, покращення інвестиційного клімату та залучення інвестицій в енергетичну галузь України.

 

версія для друку