українська російська англійська
Юрій Продан зустрівся з представниками Світового банку в Україні
28.03.2014 | 17:38
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Відбулася робоча зустрічі Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана із Директором Світового банку в Україні паном Чімяо Фаном та представниками Світового банку в Україні.

Від української сторони у зустрічі взяли участь керівники структурних підрозділів Міненерговугілля, ПАТ «Укргідроенерго», НЕК «Укренерго», НАК «Нафтогаз України».

Під час зустрічі обговорено стан реалізації кредитних угод та перспективи співпраці України із Світовим банком.  Зокрема, йшлося про шляхи прискорення реформ у газовому секторі, перспективи інтеграції Об’єднаної енергетичної системи України до Об’єднаної енергетичної системи Європи.

Крім того, учасник зустрічі наголосили про необхідність активних дій з реалізації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей, до якої приєдналася Україна та набула у 2013 році статусу кандидата. Зазначено, що впровадження Ініціативи прозорості відповідно до її принципів допоможе Україні наблизитися до рівня розвиненої європейської країни, поліпшити інвестиційний клімат у країні, удосконалити управління видобувними галузями промисловості, посилити боротьбу з корупцією і зміцнити участь громадянського суспільства для підвищення прозорості та підзвітності у видобувних галузях.

 

версія для друку