українська російська англійська
Держкомтелерадіо не братиме участь в організації міжнародного фестивалю теле- і радіопрограм "Перемогли разом"
31.03.2014 | 12:13
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Враховуючи загострення українсько-російських відносин, викликаних військовою агресією Російської Федерації щодо України, анексією АР Крим як невід’ємної частини України та існуючою загрозою широкомасштабної війни Росії проти України, Держкомтелерадіо України знімає з себе зобов’язання щодо участі в засновництві та організації міжнародного фестивалю телевізійних і радіопрограм «Перемогли разом».

Відповідний наказ підписав Голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко. Текст наказу розміщено на веб-сайті відомства.

Держкомтелерадіо висловлює жаль, що не має можливості гідно відзначити 70-річчя визволення міста-героя Севастополя від німецько-фашистських загарбників, віддати шану мільйонам загиблих росіян, українців, кримських татар і представників інших націй і народів світу.

Упродовж дев’яти років свого існування міжнародний фестиваль, який проходив на базі Севастопольської РДТРК, сприяв збереженню пам’яті про великий подвиг, проявлений народами країн антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні, нагадував його учасникам і глядачам про уроки історії та про найбільшу цінність, яку має зберегти людство, – мир. Фестиваль, творчі роботи його учасників вписали свою неповторну стрічку у героїчний телерадіолітопис про минулу війну. Але в умовах військової агресії музи мовчать.

 

 

версія для друку