українська російська англійська
Україна і Польща продовжать консультації щодо дерегуляції і спрощення ведення бізнесу
31.03.2014 | 15:23
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Наше головне завдання зараз не тільки спростити умови для ведення бізнесу, а й надихнути його на амбіційні цілі. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета під час зустрічі із заступником Міністра економіки Республіки Польща Маріушем Халадієм.

Павло Шеремета зазначив, що Уряд України скеровує свої зусилля на створення належних умов для розвитку підприємництва в країні. І якщо Україна буде підніматися по сходинках рейтингу легкості ведення бізнесу (Doing Business) – це стане своєрідним індикатором того, що курс обрано правильно.

«Сам рейтинг – не ціль. Важливо, чи налаштований бізнес на роботу. Можуть бути високі місця рейтингу, а підприємці не матимуть мотивації до активної діяльності. Тому ми продовжуємо працювати над дерегуляцією: 14 законопроектів уже знаходяться у Верховній Раді, зараз готуємо ще 6. Ми повинні наразі заспокоїти бізнес, зняти усі «точки болю», а далі надихати їх на більші амбіції», – сказав Міністр.

Нагадаємо, польська делегація експертів на чолі із заступником Міністра економіки Республіки Польща Маріушем Халадієм шляхом консультацій у форматі круглих столів обговорила з українськими колегами питання дерегуляції і створення найсприятливіших умов для ведення бізнесу. Маріуш Халадій наголосив, що ці зустрічі корисні для обох сторін, тому досягнуто домовленості про продовження такого способу співпраці.

«Ми сприймаємо ці зустрічі не стільки як допомогу вам, а більше як  запрошення до обміну досвідом. Ми багато спілкувалися протягом цих консультацій і почули немало цікавого й для себе теж. Окрім того, ще раз переконалися у подібності наших цілей та напрямів і схожості наших дій. Тому я вважаю, що такі зустрічі, які дають можливість обмінятися досвідом і добрими практичними навиками, мають бути й надалі», – зазначив заступник Міністра економіки Республіки Польща.

 

версія для друку