українська російська англійська
Цього року на Полтавщині заплановано здати 16 багатоповерхівок
31.03.2014 | 15:05
Полтавська Ода

У 2014 році в Полтавській області передбачають увести в експлуатацію 16 багатоквартирних житлових будинків загальною площею 81,7 тис. кв. метрів. Це становить 143,6% від показників 2013 року. Про це повідомив, під час апаратної наради у голови Полтавської ОДА, начальник управління містобудування та архітектури Полтавської ОДА Юрій Петрук.

«Багатоповерхове житло в основному продовжує будуватися в Полтавському районі та містах: Полтаві, Кременчуці, Комсомольську. У Полтаві планують добудувати 8 багатоквартирних житлових будинків загальною площею 50,5 тис. кв. метрів, що в 2,2 раза більше, ніж у 2013 році. У Кременчуці мають увести в експлуатацію 4 багатоквартирні житлові будинки загальною площею 13,2 тис. кв. метрів, або 144,5% від фактичного показника 2013 року. У Комсомольську добудують 2 багатоповерхові будинки та реконструюють будівлю гуртожитку під житло загальною площею 10,7 тис. кв. метрів, що становить 76,5% від показників 2013 року», - розповів Петрук.

Однак є міста в області, які не спланували на цей рік багатоповерхового житла.

«За даними виконавчих комітетів Лубенської та Миргородської міських рад, спорудження багатоквартирного житла в цих містах узагалі не передбачається», – повідомив Ю. Петрук.

Продовжується будівництво багатоквартирного житла і в Полтавському районі. Там передбачають увести в експлуатацію 144-квартирний житловий будинок по вул. Петровського, 33 в с. Щербанях загальною площею 7,3 тис. кв. метрів.

За відповідного фінансування, на думку Ю. Петрука, Полтавщина здатна забезпечити все, що заплановане в будівництві на цей рік: «За умови належного фінансування будівництва житла та державних житлових програм у 2014 році обласні показники уведення в експлуатацію житла передбачається виконати в повному обсязі».

версія для друку