українська російська англійська
У 2014 році на Луганщині планують відкрити ще 22 дошкільних заклади
31.03.2014 | 18:20
ЛУГАНСЬКА ОДА

Минулого року мережу дошкільних установ у Луганській області збільшено на 33 одиниці, у 2014 році планують відкрити ще 22 дошкільних заклади. Про це  повідомила директор департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Ірина Цимбал.

«Незважаючи на те, що Урядом України оголошено режим жорсткої економії, скорочено фінансування з держбюджету цілої низки соціальних статей, ми все-таки маємо намір провести цю роботу, в тому числі за рахунок місцевих бюджетів», – зазначила Ірина Цимбал.

Наприклад, з 138 проектів, які виграли обласний конкурс з розвитку місцевого самоврядування, 67 – це проекти у сфері освіти. Серед них – відкриття дитсадків та дошкільних груп на умовах співфінансування з місцевих та обласного бюджетів.

За словами Ірини Цимбал, планується ввести в дію дитсадки, які тривалий час не працювали, а також створити 12 дошкільних установ на базі вільних приміщень у будівлях освітніх шкіл. Також у планах – формування 14-ти навчально-виховних комплексів, з яких 12 – на базі нових дошкільних установ.

версія для друку