українська російська англійська
Щодо порядку в'їзду та перебування на території АР Крим іноземців та осіб без громадянства
01.04.2014 | 11:43
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У зв’язку із заявою МЗС Російської Федерації від 31.03.2014 р. щодо порядку поїздок іноземців на окуповану територію Автономної Республіки Крим повідомляємо наступне.

Іноземці та особи без громадянства в’їжджають на територію Автономної Республіки Крим та м. Севастополь України відповідно до законодавства та міжнародних договорів України.

Для іноземців з держав з візовим порядком в’їзду за отриманням візових документів слід звертатися до дипломатичного представництва або консульської установи України за кордоном.

Іноземці з держав з безвізовим порядком в’їзду можуть перебувати на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь України виключно  за умови перетинання державного кордону в діючих пунктах пропуску через державний кордон України з проставленням відповідних відміток у паспортних документах або імміграційних картках.

Недотримання іноземцями та особами без громадянства законодавства України під час в’їзду та перебування на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь тягне за собою відповідальність згідно із законодавством України, а також може призвести до накладення міжнародних санкцій до них як до осіб, які підтримують тимчасову окупацію частини території України.

 

версія для друку