українська російська англійська
Запорізьке телебачення готує до ефіру телемарафон "Ми - українські"
01.04.2014 | 12:14
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Запорізька ОДТРК готує телемарафон «Ми – українські» на захист єдності держави.

Мета акції - продемонструвати, що представники понад ста національностей, які проживають на території Запорізької області, є єдиною дружньою сім’єю і виступають за незалежну унітарну Україну, бо всі вони вважають себе українцями.

Упродовж телемарафону представники різних національних товариств матимуть нагоду звернутися до жителів області із закликами до об’єднання та згуртованості у складний для країни час, а також поділитися з телеглядачами особливостями культури свого народу.

Планується, що телемарафон ретранслюватимуть й інші місцеві телерадіомовники, аби охопити найбільш широку аудиторію глядачів Запорізької й сусідніх областей.

Запорізька ОДТРК однією з перших підтримала ініціативу розмістити на телеекрані логотипи «Єдина країна - Единая страна» і започаткувала однойменний соціальний проект за участю громадських лідерів, які різними мовами щодня висловлюються за єдність держави та українського народу.

Крім того, впродовж березня до участі в інформаційно-аналітичних передачах «По суті», «Знак запитання», «Відкрита студія» запрошувались представники місцевої влади, депутатського корпусу, великих промислових підприємств, науковці, активісти громадських та молодіжних організацій, які під час ефіру засуджували прояви сепаратизму і відстоювали думку щодо єдності України.

Підтримку незалежності країни та засудження російської агресії висловлювала і переважна більшість телеглядачів, які брали участь у інтерактивному голосуванні під час прямих ефірів.

Не залишає поза увагою позицію пересічних запорожців стосовно сьогоднішньої ситуації в країні та області жоден випуск інформаційної програми «Телекур’єр». Під час опитувань жителі регіону виступають проти анексії Криму, сепаратизму та провокацій, висловлюють готовність захищати державу від агресора.

версія для друку