українська російська англійська
Мінінфраструктури та Світовий банк продовжать співпрацю з будівництва автомобільних доріг
01.04.2014 | 16:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України та Світовий банк підтвердили наміри щодо співпраці у дорожній галузі. Під час зустрічі з Директором представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фаном Міністр інфраструктури Максим Бурбак наголосив, що Уряд виконає свої зобов’язання за проектами з будівництва автошляхів, які зараз реалізовуються за підтримки Світового банку.

«Ми робитимемо усе, щоб стабілізувати ситуацію в країні і відразу розпочати реформи, необхідні для української економіки. Усім інвесторам ми гарантуватимемо захист вкладень і прозорі умови для їхньої діяльності. Тому запевняю, що спільні проекти зі Світовим банком будуть завершені. Крім того, у нас є що запропонувати для подальшої співпраці», - зазначив Максим Бурбак.

У свою чергу Чімяо Фан запевнив про готовність Світового банку до реалізації наступного проекту з будівництва доріг, як тільки Міністерство буде готове його представити. Як приклад подальшої співпраці, представник Світового банку назвав фінансування робіт на дорозі Р-52.

При цьому Голова Укравтодору Олександр Малін поінформував, що українська сторона підготує свої пропозиції Світовому банку стосовно можливих проектів з розвитку дорожньої галузі.

«Для подальшого співробітництва ми підготуємо пакет своїх пріоритетних пропозицій для обговорення. Ми цінуємо довіру Світового банку й досвід, який набуваємо у спільних проектах. Тому готові розширювати співпрацю по мірі наших двосторонніх фінансових можливостей», - сказав  Олександр Малін.

Нагадаємо, разом зі Світовим банком Укравтодор реалізовує проекти:

1.           «Поліпшення автомобільних доріг і безпеки дорожнього руху»:

- ремонтні роботи на ділянці від м. Бориспіль до м. Лубни на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський (реконструкція приблизно 120 км автомобільної дороги Київ–Харків–Довжанський). За рахунок економії коштів ремонт виконувався також на деяких ділянках між м. Лубни та м. Полтава (км 239+317 – км 258+000; км 323+000 – км 329+050);

- ліквідацію місць концентрації ДТП та два пішохідних мости на автомобільній дорозі Київ-Одеса (роботи виконують українські компанії «Південьшляхбуд» та «Мостобуд»);

- покращення інституційного потенціалу.

2.           «Другий проект поліпшення автомобільних доріг та безпеки руху»:

- ремонтні роботи на ділянці від м. Лубни до м. Полтава на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський (реконструкція приблизно 108 км автомобільної дороги Київ–Харків–Довжанський);

- ліквідацію місць концентрації ДТП;

- створення інституційного потенціалу.

версія для друку