українська російська англійська
Рятувальники стали переможцями Кубка України з водного туризму "Карпатське ралі-2014"
01.04.2014 | 18:10
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Команда рятувальників із загону технічної служби Головного управління ДСНС України у Львівській області стала переможцем Кубка України з водного туризму «Карпатське ралі–2014». Змагання проходили у період з 27 по 31 березня на річці Свіча у с. Вигода Долинського району Івано-Франківської області.

Львівські рятувальники пошуково-рятувальної частини загону технічної служби Головного управління ДСНС України у Львівській області, окрім участі у змаганнях, також забезпечували безпеку інших спортсменів. На перегони приїхали спортсмени з Львівської, Чернівецької, Вінницької, Івано-Франківської та Дніпропетровської областей.

Змагання проходили у два етапи: довга гонка, довжиною 10 км, та коротка – 3 км. Залік проводився окремо у різних класах суден: С-2 – катамаран двомісний, С-4 – катамаран чотиримісний та К-1 – каяк.

У результаті запеклої боротьби команда рятувальників у заліку С-4 перетнула першою фінішну лінію. Окрім цього, під час боротьби В. Онаць та І. Гасинець виконали норматив «Кандидата у майстри спорту».

Чемпіонат України з водного туризму «Карпатське ралі–2014», як фінальний етап змагань, пройде на річці Черемош Верховинського району Івано-Франківської області.

 

 

версія для друку