українська російська англійська
Бланки паспортів, які залишилися на території Кримського півострова, анульовано
02.04.2014 | 10:10
Прес-служба ДЕРЖАВНої МІГРАЦІЙНої СЛУЖБи УКРАЇНИ

У зв’язку із неможливістю вивезення бланків паспортів громадянина України, які зберігалися у територіальних підрозділах міграційної служби на території півострова, Голова Державної міграційної служби України Сергій Радутний підписав наказ про визнання недійсними (анулювання) бланків паспортів у кількості понад 14,5 тис. шт.

Серії та номери зазначених бланків внесено до загальноукраїнської бази даних втрачених та викрадених паспортів, а також до відповідної бази даних прикордонної служби. Таким чином, їх неможливо у майбутньому використати для виготовлення паспорта громадянина України, оскільки такий паспорт не пройде жодної перевірки державними органами і вважатиметься підробленим. Відповідно, паспорти, виготовлені із цих бланків, неможливо буде використати для перетину державного кордону України.

Враховуючи те, що всі бланки закордонних паспортів персоналізуються на Державному підприємстві «Державний центр персоналізації документів» у місті Києві, чистих (незаповнених) бланків паспортів громадянина України для виїзду за кордон у територіальних підрозділах (у т. ч. на території Криму) немає.

версія для друку