українська російська англійська
На Чернігівщині зросло виробництво промислової продукції
02.04.2014 | 10:15
Чернігівська ОДА

У січні-лютому поточного року виробництво промислової продукції у Чернігівській області зросло на 0,7%. Зокрема, збільшення спостерігалося в переробній промисловості – на 4%, на підприємствах із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 4,4%.

Підприємства області за два місяці 2014 року реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму понад 2,2 млрд. грн.

Більше половини (57,5%) загального обсягу реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 37,7%, виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної продукції – 8,7%, машинобудування – 4,3%. Частка реалізації підприємств із постачання електроенергії, газу, пари становила 28,1%, добувної промисловості – 14%.

Значну частку (43,1%) загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 25,1% – м. Прилуки.

Обсяг реалізації за межі України становив 301,6 млн. грн. (13,5% загального обсягу реалізованої продукції). Найактивніше експортували продукцію підприємства з виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної продукції, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, машинобудування.

версія для друку