українська російська англійська
Черкаські роботодавці повернули працівникам 1,2 млн. грн. заборгованої зарплати
02.04.2014 | 11:14
ЧЕРКАСЬКА ОДА

Як розповіла заступник начальника головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко, за два місяці 2014 року за сприяння податківців наймані працівники отримали 1 200,9 млн. грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 179,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Так, погасили зарплатні борги шість державних підприємств області на загальну суму 534,5 тис. грн.

Переконати несумлінних роботодавців виплатити працівникам зароблені кошти вдалося на засіданнях спеціальних комісій, куди їх запрошували і заслуховували з приводу заборгованості. Крім того, 68 підприємств та 79 підприємців підвищили своїм працівникам заробітну плату, завдяки чому до бюджету надійшло ще 99,1 тис. грн. податку.

Загалом в Україні за два місяці за участі Міндоходів повернуто майже 115 млн. грн. заборгованої зарплати найманим працівникам, понад 7,9 тис. підприємців підвищили оплату праці. Під час перевірок працівники Міндоходів фіксували, крім несвоєчасної виплати зарплатні, непоодинокі випадки зарплат «у конвертах». Як відзначають аналітики Міністерства, порушення виявлено в 95% перевірених суб’єктів господарювання. До бюджету донараховано понад 22 млн. грн. податку з урахуванням штрафних санкцій.

У головному управлінні Міндоходів в області працює гаряча лінія за номером 33-91-34. Будь-хто може подзвонити і залишити повідомлення про порушення трудового або податкового законодавства України; за кожним зверненням оперативно організовується перевірка. Робота лінії перебуває під особистим контролем керівництва ГУ Міндоходів в області.

 

версія для друку