українська російська англійська
Протягом минулого тижня Держфінінспекція не підтвердила кредиторської заборгованості на суму 5 млн. грн.
02.04.2014 | 13:13
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом минулого тижня (з 24.03 по 28.03) під час проведення контрольних заходів Держфінінспекція України не підтвердила кредиторської заборгованості у розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів на загальну суму 5 млн. грн.

Зокрема, не було підтверджено кредиторської заборгованості у 13 розпорядників коштів державного бюджету на загальну суму понад 2,4 млн. грн. Також не підтверджено кредиторської заборгованості за капітальними видатками у 14-ти розпорядників коштів місцевих бюджетів на загальну суму майже 2,6 млн. грн.

Так, Одеська прикордонна державна контрольно-токсикологічна лабораторія завищила кредиторську заборгованість за капітальними видатками перед ТОВ «АВТО ГРУП+» на суму майже 200 тис. грн. унаслідок обліку заборгованості за придбаний автомобіль. При цьому, зазначений автомобіль через невиконання умов договору стосовно термінів переказу коштів було повернуто продавцю для подальшої реалізації.

Приморське управління водного господарства (Херсонська обл.) завищило кредиторську заборгованість за придбання трактора «Беларус - 82.1» на суму 163 тис. грн. Під час контрольного заходу трактора в наявності не виявилося, а контрагент не підтвердив факт його поставки.

У Черкаській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини не підтверджено достовірності кредиторської заборгованості на суму понад 376 тис. грн. з оплати паливно-мастильних матеріалів через ненадання підтверджуючих документів.

Під час ревізії міського бюджету та фінансово-господарської діяльності Овруцької міської ради (Житомирська обл.) встановлено недостовірність кредиторської заборгованості на суму майже 2 млн. грн. через її відображення із порушенням вимог бюджетного законодавства (понад затверджені асигнування) та через невиконання зобов’язань за договором щодо придбання квартир на умовах пайової участі.

Довідково

Держфінінспекція України проводить перевірки достовірності кредиторської заборгованості з оплати товарів, робіт і послуг у розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів на виконання постанови Кабінету Міністрів України №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

 

 

версія для друку