українська російська англійська
До Держпідприємництва все частіше звертаються кримські підприємці щодо неможливості сплати податків
02.04.2014 | 16:30
Прес-служба Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

На сьогодні підприємці Автономної Республіки Крим не мають можливості розпочати легальну діяльність на території України через блокування реєстрів Криму та позбавлені можливості сплачувати податки і збори, передбачені законодавством України, у зв’язку з блокуванням доступу до рахунків на території АР Крим та м. Севастополя.

Підприємці, які переїжджають з території АР Крим та м. Севастополя, звертаються до органів податків і зборів, зокрема у столиці, але отримують відмову у прийнятті заяви про сплату податків і ведення господарської діяльності у м. Києві.

Відповідно до повідомлення Міндоходів, здійснюється робота щодо розробки механізму сплати податків і зборів підприємцями АР Крим та м. Севастополя шляхом їх перереєстрації на території будь-якої області України чи м. Києва.

Враховуючи актуальність підтримки підприємців, Держпідприємництво звернулося до Міндоходів з проханням:

- надати відповідні роз’яснення територіальним органам в частині порядку реєстрації на території України підприємців, які переїхали з території АР Крим та м. Севастополя;

- прискорити роботу щодо впровадження механізму сплати підприємцями, що знаходяться на території АР Крим та м. Севастополя, податків і зборів відповідно до українського законодавства.

версія для друку