українська російська англійська
Військові, які охороняють держкордон на Луганщині, забезпечені всім необхідним
02.04.2014 | 17:17
ЛУГАНСЬКА ОДА

Питання забезпечення військових, які охороняють державний кордон на території Луганської області, на сьогодні повністю врегульовані.

Перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Ірина Верігіна та начальник Луганського прикордонного загону Сергій Дейнеко в середу відвідали військові частини в Марківському і Білокуракінському районах, де на даний момент базуються військові Луганської, а також Харківської та Дніпропетровської областей, які були передислоковані для охорони кордону.

«Я сьогодні особисто спілкувалася з прикордонниками-військовослужбовцями, які захищають кордони нашої держави. Вони забезпечені харчуванням і умовами життя на достатньому рівні, таким чином, питання забезпечення повністю закриті. У наших захисників бойовий дух і позитивний настрій, вони знайшли спільну мову з місцевими жителями», – розповіла Ірина Верігіна.

Ситуація на ділянці державного кордону в Луганській області залишається, як і раніше, стабільною й повністю контрольованою. Фактів перебування російських військових і бойової техніки не зафіксовано.

 

версія для друку