українська російська англійська
МВС: Добровільно здано 87 одиниць вогнепальної зброї та 70 одиниць спеціальних засобів
02.04.2014 | 17:44
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

До ОВС добровільно здано 87 одиниць вогнепальної зброї та 70 одиниць спеціальних засобів. Саме стільки одиниць зброї надійшло до міліції у перші дні проведення місячника добровільної здачі зброї. Про це заявив під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

Заступник Міністра наголосив на тому, що за період заходів із вилучення зброї, боєприпасів та вибухонебезпечних речовин, які проходили з 1 березня по 1 квітня поточного року, працівниками органів внутрішніх справ вилучено 15 362 одиниці зброї, боєприпасів та вибухівки. Крім того, громадянами добровільно здано 5 986 одиниць зброї. За вказаний період по цим фактам слідчими органів внутрішніх справ відкрито 1100 кримінальних проваджень за ознаками кримінального правопорушення передбаченого статтею 263 Кримінального кодексу України.

Сергій Яровий під час брифінгу також зазначив, що з 1 квітня органами внутрішніх справ проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів.

Водночас працівники міліції неодноразово виступали у засобах масової інформації та роз’яснювали громадянам правові наслідки законного зберігання та використання зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також порядок їх здачі до органів внутрішніх справ.

За словами заступника Міністра, станом на 2 квітня населенням до ОВС добровільно здано 87 одиниць вогнепальної зброї та 70 одиниць спеціальних засобів. До органів міліції здано 527 різних боєприпасів та вогнепальної зброї. Під час проведення місячника до Єдиного обліку внесено вже 12 фактів добровільно зданої зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.

Крім цього, Сергій Яровий зазначив, що на виконання постанови Верховної Ради України «Про негайне роззброєння незаконних збройних формувань в Україні» МВС спільно з СБУ розробляється ряд спільних документів, якими буде передбачено жорстке виконання цієї постанови.

 

 

версія для друку