українська російська англійська
Волинська громада зібрала для військових майже мільйон гривень
02.04.2014 | 18:50
Волинська ОДА

У Волинській облдержадміністрації за участю керівництва краю, командирів військових частин області, підприємців, представників обласних установ, громадськості відбулося засідання Громадянського форуму патріотів «Захисти Волинь! Збережи Україну.

Йшлося про допомогу Збройним Силам України, іншим військовим формуванням та їх готовність до виконання поставлених завдань щодо зміцнення обороноздатності держави. 

Нагадаємо, що 19 березня ц. р. було відкрито благодійний рахунок для допомоги військовим формуванням, які дислокуються на території Волинської області.

За словами голови Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану Григорія Павловича, голови наглядової ради щодо розподілу благодійних коштів, майже мільйон гривень волинська громада зібрала на потреби військовим. Більшість коштів уже розподілено між військовими частинами області. 

Однак, як зазначалося, цього ресурсу недостатньо, адже матеріально-технічна база Збройних Сил України застаріла. Тому як військовослужбовці так і підприємці в черговий раз звертаються до громади з проханням бути небайдужими та в міру можливостей допомогти армії.

Йшлося також про роботу обласного військового комісаріату, регіонального штабу Національної гвардії України та Луцького прикордонного загону щодо зміцнення обороноздатності держави. 

Голова Волинської облдержадміністрації висловив вдячність усім, хто долучився та допоміг військовим.

Озвучені на засіданні Форуму пропозиції та зауваження стосовно виконання в області завдань щодо зміцнення обороноздатності держави узагальнять і опрацюють.

 

версія для друку