українська російська англійська
Ігор Швайка перебуває з робочим візитом у Литовській Республіці
03.04.2014 | 11:26
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

3 квітня Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка перебуває з робочим візитом у Литовській Республіці. Під час поїздки Міністр візьме участь у міжнародній виставці сільського господарства та продовольчої промисловості «АгроБалт 2014», також відвідає міжнародний форум-конференцію міністрів сільського господарства на тему: «Значення тваринництва у світовій економіці 2014-2020 р.р.».

Програма перебування Ігоря Швайки передбачає участь у проведенні двосторонніх переговорів з Міністром сільського господарства Литовської Республіки проф. Вігіліюсом Юкною з метою визначення актуальних питань співробітництва у галузі сільського господарства та поглиблення співпраці між Україною та Литовською Республікою.

Окрім того, Міністр Ігор Швайка ознайомить представників країн Європейського Союзу з державною політикою України щодо розвитку тваринництва.

У ході візиту заплановано зустріч Ігоря Швайки з міністрами сільського господарства країн-учасниць виставки, у ході якої буде обговорено поглиблення співпраці між країнами та створення умов для полегшення ведення бізнесу.

.

версія для друку