українська російська англійська
Випускники ХУПС приступили до льотної практики
03.04.2014 | 12:53
Прес-служба Міністерства оборони

У курсантів випускного курсу льотного факультету Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХУПС), які навчаються за програмами льотчиків-винищувачів та вертолітників, розпочалася льотна практика.

Протягом майже п’яти місяців на базі однієї з навчально-авіаційних бригад Харківщини вони збільшуватимуть свій нальотний час на військовому літаку типу Л-39 “Альбатрос” та вертольоті Мі-8МТ. Вже після закінчення льотної практики курсанти зможуть випробувати і бойові літаки типу МіГ-29.

За словами командування, усі випускники пройшли необхідний теоретичний курс навчання та готові приступити до практичної частини. Їм необхідно опанувати техніку пілотування та навігації на малих висотах, групову злітаність, бойове застосування по наземним та повітряним цілям тощо.

Спочатку випускники сядуть у кабіни літальних апаратів разом з інструкторами, а згодом виконуватимуть самостійні польоти. Після закінчення льотної практики вони пройдуть курс теоретичної підготовки та виконають ознайомчі польоти на бойових літаках МіГ-29.

Слід зазначити, що разом з льотчиками-винищувачами та вертолітниками аеродромний вишкіл проходять їхні товариши по курсу з числа військових штурманів, льотчиків військово-транспортної авіації та офіцерів бойового управління польотів авіації.

 

версія для друку